Verkopen van diensten en producten
Verkopen van diensten en producten in de paramedische praktijk
Je kunt je inschrijven voor 20 januari 2021
- Studiebelasting: 4 uur Accreditatie: 4 punten
- Doelgroep: Paramedici Aantal contacturen: 4
- Werkgebied: Eerstelijns Aantal contactdagen: 1
- Planning: zie website Verhouding praktijk/theorie 60/40
- Aantal deelnemers: min.4, max.10 Niveau: post-HBO
- Toetsing: Nee E-Learning: Nee
- Certificaat: Ja Studiepunten: 4
Beschrijving:- Naast uw behandelingen is het verkopen van producten een noodzakelijk kwaad. Uw producten sluiten haarfijn aan op de behandeling en dit levert voor beide partijen resultaten op. Voor veel zorgverleners is het lastig om uw product aan de man te brengen. Met de juiste technieken zult u ervaren dat het niet zo moeilijk is als u denkt. U smeert tenslotte niet zomaar iets aan, u draagt bij aan het oplossen van het probleem van uw cliënt.
- Deze training bevat o.a. de volgende onderwerpen:
- De 5 fases van een verkoopgesprek
- Ruis/aannames
- Inventariseren van de problemen van uw cliënt
- Uw oplossing bespreken
- Productargumenten
- Herkennen van koopsignalen
- Afsluittechnieken
- Waar: Eindhoven, Beemdstraat 1
- Kosten: € 200,00 (btw vrijgesteld)
- Inclusief: Trainingsmateriaal, naslagwerk en verzorging
- Doel/Resultaat: U bent in staat uw producten en diensten onder de aandacht te brengen van u cliënten en deze daadwerkelijk te verkopen.
- Didactische werkwijze:
- Interactieve training, groepsopdrachten ( interactievormen) afgewisseld met theorie, ( instructievormen)
- U kunt zich als cursist aansluiten bij een open training maar u kunt ook kiezen voor een incompany training met uw team, neem voor de mogelijkheden contact met ons op
REFERENTIES MKB
REFERENTIES PARAMEDICI
Nieuwsberichten
Wij werken o.a. samen met:



